Адреса: м. Кременчук, вул. Лейтенанта Покладова, 3       E-mail: info@kr-osvita.gov.ua
 
 
Друзі сайту
Английский в КременчугеДля отображения Облака ссылок
необходим
Adobe Flash Player 9
или выше.22 претенденти допустила до конкурсу на посади директорів шкіл комісія

22 претенденти  допустила до конкурсу на посади директорів шкіл комісія

Сьогодні, 10 серпня, в приміщенні Департаменту освіти відбулося перше засідання комісії з відбору претендентів на заміщення вакантних посад директорів загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності.

Комісія, яку очолює заступник міського голови О.П.Усанова та до складу якої увійшли представники Департаменту освіти, батьківського комітету, Кременчуцького міського науково-методичного центру, а також депутат Кременчуцької міської ради Т.А.Сідерка, заступник голови Комісії міськради з питань освіти.

 Комісія розглядала документи претендентів на посади директорів шкіл, які надходили з 1 по 9 серпня, відповідно до затвердженого Положення.

 Як відзначила І.А.Друженко, начальник відділу Департаменту освіти, напередодні інформацію про проведення відбору претендентів на вакантні посади директорів шкіл розміщували на офіційних сайтах міської ради та Департаменту освіти, а також про проведення конкурсу писали місцеві інтернет-видання.

 Документи подали 22 претенденти на посади директорів навчальних закладів. По одному претенденту на кожну школу. Це нинішні керівники загальноосвітніх шкіл. І.А.Друженко відзначила, що весь необхідний пакет документів кожен претендент подав вчасно й всі вони відповідають вимогам Положення.

 22 претенденти  допустила до конкурсу на посади директорів шкіл комісія
22 претенденти  допустила до конкурсу на посади директорів шкіл комісія
22 претенденти  допустила до конкурсу на посади директорів шкіл комісія

Керівник міського Департаменту освіти Г.Ф.Москалик, який є заступником голови комісії, відзначив, що на майбутнє претендентам варто рекомендувати враховувати сучасні вимоги законодавства про те, що необхідно мати спеціальну освіту керівника навчального закладу. Поки що такий магістерський ступінь мають кілька кременчуцьких директорів. Як відзначив В.С.Лобода, заступник директора Департаменту освіти – начальник управління професійно-технічної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти, усі претенденти пройшли курсову перепідготовку саме за цим фахом.

 Ретельно вивчивши документи, комісія прийняла рішення допустити усіх 22 претендентів до складання іспитів.

Отже, перший етап відбору,  на якому претенденти проходитимуть письмове тестування, відбудеться 22 серпня о 9.00 у малому залі № 2 виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Ті ж, хто успішно складе тести та виконає  практичне завдання, будуть допущені до другого етапу конкурсного відбору, що запланований на 28 серпня. Претенденти пройдуть відкриту співбесіду, а також зможуть презентувати своє бачення розвитку навчального закладу на майбутнє.

 

 

Категория: Новини
Календар новин
«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Ваша думка
Як краще проводити свято першого та останнього дзвоника?
- урочиста лінійка для всіх класів
- урочиста лінійка для 1, 4, 9, 11 класів
- свято випуску для учнів 9, 11 класів
 
 
Авторизація


Статистика

 
 
  Офіційний сайт департаменту освіти м. Кременчука © 2011-2016
Розробка сайту - StroimWeb