Адреса: м. Кременчук, вул. Лейтенанта Покладова, 3       E-mail: info@kr-osvita.gov.ua
 
 
Наші друзі
Английский в Кременчуге

П'ятикласники КНВК №4 опановуватимуть ази медіаграмотності

 П'ятикласники КНВК №4 опановуватимуть ази медіаграмотності
Батьки на зборах висловили бажання, аби їхні діти навчилися розбиратися у медіатекстах та опанували ази журналістики.
Факультативний курс вестиме професійний журналіст, що співпрацює з Кременчуцьким міським центром позашкільної освіти.
 
    В якості експерименту, з цього навчального року в Кременчуцькому НВК №4 вводиться факультативний курс із медіаграмотності для учнів 5 класів. Уже подали заяви від батьків із проханням зарахувати їхніх дітей на ці заняття учні 5-А, 5-Б та 5-В класів. Ідея залучити до занять з медіаграмотності учнів середньої ланки належить директору КНВК Л.В.Михайлик. Вона говорить: п'ятникласники - сучасні й допитливі діти, й знання про медіа їм знадобляться у майбутньому дорослому житті.
    Вестиме заняття професійний журналіст Юлія Билина, що нині є керівником гуртка Кременчуцького міського центру позашкільної освіти (КМЦПО).
    Перші заняття заплановані на понеділок, 11 вересня.
    Заняття проводитимуться із застосуванням інтерактивних засобів навчання. Школярі отримають уявлення про види ЗМІ, а також початкові знання про те, як писати та читати новини, як безпечно користуватися соціальними мережами та іншими медіа-продуктами, як долати стереотипи й розвивати навички критичного мисленння.
    Окрім того, факультативні заняття з основ журналістики будуть для учнів 7-11 класів. Причому в суботні дні відвідувати заняття зможуть представники будь-якої загальноосвітньої школи міста. "Наша кінцева мета - навчити учнів працювати з інформацією, складати тексти в різноманітних журналістських жанрах. Моєю мрією є створити прес-центри при кожному навчальному закладі, аби учні могли обмінюватися новинами та цікавою інформацією про своє шкільне життя", - говорить Юлія Билина.
 
 
Категория: Новини
Календар новин
«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Ваша думка
Авторизація


Статистика

 
 
  Офіційний сайт департаменту освіти м. Кременчука © 2011-2016
Розробка сайту - StroimWeb