Адреса: м. Кременчук, вул. Лейтенанта Покладова, 3       E-mail: info@kr-osvita.gov.ua
 
 
Наші друзі
Английский в Кременчуге

Восьмикласники змагалися в «Математичному занзібарі»

Восьмикласники змагалися в «Математичному занзібарі»
Олімпіада, розрахована на командну гру, одночасно пройшла в Кременчуці й Києві
 
Учні восьмих класів взяли участь в оригінальному змаганні – «Математичному занзібарі», що розрахований не на індивідуальну, а на командну гру. 
Змагання школярів, які цікавляться математикою, відбувалося в Кременчуці на базі НВК №4 й в ньому взяло участь шість команд кількох навчальних закладів міста. Одночасно подібні змагання відбувалися в Києві. 
  Як розповіла Світлана Ховрак, учитель-методист КНВК №4, це змагання є вже традиційним для нашого міста. Розроблено воно було науковцями Київського національного університету ім.Тараса Шевченка й розраховане на командну участь. 
Кожна команда має в своєму складі шість або менше гравців. Перед початком занзібару командам видаються одразу усі задачі (від 10 до 30), які вони розв’язують протягом 2 годин. Журі перевіряє лише відповідь. Якщо вона правильна, то вважається, що команда цю задачу розв’язала, якщо неправильна або не повна, то задача команді зараховується як не розв’язана.
 Восьмикласники змагалися в «Математичному занзібарі»
  "Якщо якусь задачу правильно розв’язала лише 1 команда, задачі по завершенню занзібара для неї подвоюється. Це повинно стимулювати команди спробувати правильно розв’язати саме найскладніші задачі.
Перебіг гри стає більш цікавим, якщо усі команди грають в одній великій аудиторії, а поточний результат висвітлюється через проектор на екрані.
Саме так Занзібар проходив в нашому закладі", - пояснила педагог.
«У грі дуже багато цікавих логічних завдань, тож для школярів таке змагання є дійсно цікавим, - розповіла Світлана Миколаївна. – Загалом у нас відбувається багато подібних заходів: математичні турніри, математичні бої, математична карусель, відкрита математична олімпіада для учнів 5 класів, всеукраїнські тематичні олімпіади за завданнями Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, математична вітальня з нагоди Дня народження нашого земляка, видатного математика М.Остроградського. Наші діти постійні учасники всеукраїнських турнірів математичних боїв імені академіка Ляшка при УФМЛ та Київському національному університеті, літніх математичних шкіл».
На цьогорічному ж «Математичному занзібарі» в Кременчуці переможцями стали: 
Восьмикласники змагалися в «Математичному занзібарі»
1 місце: Кременчуцька НВК №4 (команда 8-А класу); 
2 місце: команда Кременчуцького педагогічного коледжу ім.А.Макаренка,
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 а також команда Кременчуцької школи №10 та КНВК №4 (8-В клас);  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3 місце: ЗОШ №31 та КНВК №11

 
Категория: Новини
Календар новин
«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Ваша думка
Авторизація


Статистика

 
 
  Офіційний сайт департаменту освіти м. Кременчука © 2011-2016
Розробка сайту - StroimWeb