Адреса: м. Кременчук, вул. Лейтенанта Покладова, 3       E-mail: info@kr-osvita.gov.ua
 
 
Наші друзі
Английский в Кременчуге

Юні журналісти КМЦПО зустрілися з волонтером Корпусу Миру

 Юні журналісти КМЦПО зустрілися з волонтером Корпусу Миру
5 грудня, у Міжнародний день волонтера вихованці гуртка журналістики Кременчуцького міського центру позашкільної освіти запросили на ток-шоу волонтера Корпусу Миру Ліліан Бівінгс
 
Юні журналісти під час імпровізованого "ток-шоу" мали змогу поспілкуватися з громадянкою США, яка найближчі два роки в якості волонтера Корпусу Миру навчатиме учнів КНВК №4 англійської мови. Спілкування з Ліліан Бівінгс відбувалося англійською мовою. Учні різних класів,  що відвідують гурток журналістики КМЦПО, змогли вдосконалити й своє знання англійської, й на практиці опанувати особливості такого виду телевізійної журналістики, як "ток-шоу".
Юні журналісти КМЦПО зустрілися з волонтером Корпусу Миру
Юні журналісти КМЦПО зустрілися з волонтером Корпусу Миру  
Під час бесіди, Ліліан Бівінгс розповіла, що Корпус Миру - неполітична й нерелігійна організація, що об'єднує добровільців, які виконують свою волонтерську місію в багатьох країнах світу. На сьогодні в Україні є близько 300 волонтерів цієї авторитетної міжнародної організації, що підтримується урядом США. Ліліан розповіла про те, як стала волонтером, про волонтерство як спосіб допомагати людям та можливість вивчити культуру інших країн і народів, а також відповіла на числення запитання школярів. До Кременчука вона прибула на запрощення адміністрації Кременчуцького НВК №4.  Спілкування відбувалося в надзвичайно теплій атмосфері.
Категория: Новини
Календар новин
«    Лютий 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 
Ваша думка
Авторизація


Статистика

 
 
  Офіційний сайт департаменту освіти м. Кременчука © 2011-2016
Розробка сайту - StroimWeb