Адреса: м. Кременчук, вул. Лейтенанта Покладова, 3       E-mail: info@kr-osvita.gov.ua
 
 
Наші друзі
Английский в Кременчуге

Охорона та збереження первоцвітів – справа кожного!

З метою збереження ранньоквітучих видів рослин 28 березня в Кременчуцькому еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді було проведено акцію "Первоцвіт".

Завдання природоохоронної акції "Первоцвіт" – привернути увагу громадськості до проблеми охорони ранньоквітучих лісових рослин і спрямувати зусилля учнів, молоді, пересічних громадян на практичні дії щодо захисту первоцвітів. До акції долучилися не тільки вихованці КЕНЦУМ, а й активісти міського екологічного штабу «Зелена планета». Перед вихованцями виступили учні КНВК №25, вихованці гуртка «Паросток зелений» з екологічною казкою «Весняне диво», під час показу якої вони закликали берегти первоцвіти та ранньоквітучі рослини.

Дуже важливою складовою акції "Первоцвіт" є пропаганда відмови від купівлі первоцвітів. Збираючи та продаючи первоцвіти, ми знищуємо їх, а купуючи – допомагаємо знищувати. Рідкісні весняні квіти краще не чіпати: вони красиві в природному середовищі. Хай лісові квіти тішать око, серце і душу всіх, хто після вас прийде до лісу. Запрошуємо всіх небайдужих прислухатися до порад, а ще краще – до свого розуму і совісті, та активно підтримати зусилля для збереження нашого майбутнього та майбутнього наших дітей і всіх наступних поколінь. Кожен з нас повинен усвідомити, що перші весняні квіти відіграють важливу роль в житті природного угрупування, є їх невід’ємною частиною і потребують нашого захисту
Охорона та збереження первоцвітів  – справа кожного!
Охорона та збереження первоцвітів  – справа кожного!
Охорона та збереження первоцвітів  – справа кожного!
Охорона та збереження первоцвітів  – справа кожного!
Категория: Новини
Календар новин
«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Ваша думка
Авторизація


Статистика

 
 
  Офіційний сайт департаменту освіти м. Кременчука © 2011-2016
Розробка сайту - StroimWeb