Адреса: м. Кременчук, вул. Лейтенанта Покладова, 3       E-mail: info@kr-osvita.gov.ua
 
 
Наші друзі
Английский в Кременчуге

У Кременчуцькому НВК №2 продовжуються капітальні ремонти

 У Кременчуцькому НВК №2 продовжуються капітальні ремонти
Після ремонту покрівлі та заміни вікон навчальний заклад віддаленого мікрорайону Ревівка взявся за капітальне переобладнання старої будівлі, аби створити максимально комфортні умови для учнів початкової школи. Міська влада наміри адміністрації НВК підтримує й виділяє кошти другий рік поспіль.  
 
Школа у віддаленому мікрорайоні Ревівка змінюється на очах. Хоча новий статус - навчально-виховного комплексу - навчальний заклад отримав усього лише півроку, зусиллями міської влади, директора НВК №2 Г.В.Каракуці, педагогічного, учнівського й батьківського колективів відбулися значні зміни на краще як в матеріальному забезпеченні, так і в навчально-виховному процесі. 
Як розповіла директор НВК Г.В.Каракуця, навчально-виховний комплекс отримав значні кошти від міської ради на капітальні ремонти. За кошти, виділені минулого року в сумі 850 тисяч гривень, вдалося капітально відремонтувати покрівлю, яка протікала. Також проводяться внутрішні роботи. Однак, цьогоріч НВК отримало з міського бюджету 1 мільйон 450 тисяч гривень. Цих грошей має вистачити на проектувальні роботи, а також на початок грандіозного переобладнання старої будівлі школи (яка нині перебуває в аварійному стані й майже не використовується). 
У Кременчуцькому НВК №2 продовжуються капітальні ремонти
За планами адміністрації, стара будівля має перетворитися на зручний простір для учнів молодших класів, що навчатимуться за новими освітніми стандартами. Г.В.Каракуця розповідає: замість старої майстерні та книгозбірні планують побудувати корпус початкової школи з огорожею, навчальними класами, зоною відпочинку та навіть невеличким спортивним майданчиком. 
Директор відзначає підтримку ініціатив адміністрації школи з боку міського голови В.О.Малецького, міської ради та департаменту освіти
У Кременчуцькому НВК №2 продовжуються капітальні ремонти
Також чималу допомогу НВК надає депутат міськради Д.Ю.Терещенко, за кошти благодійного фонду якого було відремонтовано клас, де нині навчаються учні 1 класу, а також закуплено мультимедійну апаратуру, що дало змогу школі вибороти право на експериментальне запровадження програми "Інтелект України". До речі, 50% щомісячної плати за посібники також взяв на себе фонд родини Терещенків. 
Завдяки співпраці адміністрації школи з батьківським комітетом, шкільним самоврятуванням та активними громадянами Ревівки, НВК також вдалося зібрати кошти благодійників на придбання музичного центру. 
Нині навчальний заклад увійшов у експеримент "Демократична школа", що реалізується міжнародними донорськими організаціями спільно з Міністерством освіти України. 
Категория: Новини
Календар новин
«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Ваша думка
Авторизація


Статистика

 
 
  Офіційний сайт департаменту освіти м. Кременчука © 2011-2016
Розробка сайту - StroimWeb