Адреса: м. Кременчук, вул. Лейтенанта Покладова, 3       E-mail: info@kr-osvita.gov.ua
 
 
Наші друзі

Майстер-клас для учасників творчих команд міського етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

8 лютого в приміщенні Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся майстер-клас для учасників команд «Молодь обирає здоров’я».

Здоров’я – це перша і найважливіша потреба людини, яка визначає його здібність до праці і забезпечує гармонійний розвиток особистості. Воно є найважливішою передумовою до пізнання оточуючого світу, до самоутвердження та щастя людини.

Саме тема «Здоровий спосіб життя» та підготовка команд до виступів у конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій, була основною темою зустрічі, але в ході роботи було виявлено та обговорено багато інших організаційних та цікавих питань. Проаналізувавши відео з виступами команд, обговоривши положення конкурсу, прослухавши корисні та креативні поради, учасники також долучилися до дискусії «Ми за здоровий спосіб життя» та намагалися створити модель здорового способу життя й відстояти свою думку. Звернули увагу на те, що невід’ємною частиною здорового способу життя є високі моральні та етичні цінності людини. Велику увагу треба приділяти формуванню свідомості особистості. Адже, якщо кожна особистість буде вести здоровий спосіб життя, то тоді все наше суспільство буде здоровим.

Майстер-клас  для  учасників творчих команд  міського етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Майстер-клас  для  учасників творчих команд  міського етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Категория: Новини
Календар новин
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Ваша думка
Авторизація


Статистика

 
 
  Офіційний сайт департаменту освіти м. Кременчука © 2011-2016
Розробка сайту - StroimWeb