Адреса: м. Кременчук, вул. Лейтенанта Покладова, 3       E-mail: info@kr-osvita.gov.ua
 
 
Наші друзі

Військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура") стартує в Кременчуці з 15 травня

Військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура") стартує в Кременчуці з 15 травня
Міський етап гри цього року пройде на базі табору "Супутник"
 

Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної  грі «Сокіл» («Джура») триватиме три дні, з 15 по 17 травня. Проходитиме він на базі спортивно-оздоровчого табору «Супутник». Збір роїв шкільних куренів намічається в закладі загальної освіти №24.

Про це було повідомлено на засіданні координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради Полтавської області, яке відбулося під головуванням заступника міського голови Руслана Проценка.  Руслан Проценко зазначив, що цей всеукраїнський патріотичний вишкіл є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Метою гри «Джура» є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості, а починаючи з минулого року, гра «Сокіл» («Джура») є окремим  підрозділом міської програми з національно-патріотичного виховання молодих кременчужан.

Відповідно до змін щодо системного підходу до організації та проведення військово-патріотичної гри «Джура», що відбулися на державному рівні, заходи військо-патріотичного виховання мають інтегруватися в навчально-виховний процес закладів загальної освіти. На цьому було наголошено  методистом департаменту освіти Кременчука Володимиром Теміровим під час презентації Положення про Міський етап  Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної  грі «Сокіл» («Джура»). Зокрема, він відмітив, що безпосередня підготовка роїв  до участі в різних етапах Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної  грі «Сокіл» («Джура») у школах повинна здійснюватися протягом навчального року. Щодо програми міського етапу військово-патріотичної гри, то  з учасниками заходу будуть проведені різноманітні навчально-виховні заходи, конкурси та змагання спортивного та військово-патріотичного характеру, серед яких, «Розвідники». «Снайпер», «Впоряд», «Козацькі герці», «Рятівник», «Пластун», майстер-класи з художньо-прикладного мистецтва, творчі вечори тощо.  

Категория: Новини
Календар новин
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Ваша думка
Авторизація


Статистика

 
 
  Офіційний сайт департаменту освіти м. Кременчука © 2011-2016
Розробка сайту - StroimWeb