Адреса: м. Кременчук, вул. Лейтенанта Покладова, 3       E-mail: info@kr-osvita.gov.ua
 
 
Наші друзі

Перемоги кременчуцьких школярів у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Український сувенір» та у Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція»

В Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді підведені підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» та у Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».

В конкурсах взяли участь понад 500 осіб: учні та учнівські колективи закладів позашкільної та загальної середньої освіти різних регіонів України та м. Києва, а також родинні колективи різних вікових груп. На конкурс потрапили та здобули перемогу і роботи учнів та учнівських колективів з нашого міста.

Грамотою НЕНЦ за I місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі

«Український сувенір» нагороджені:

- Затуливітер Наталія та Войтенко Назар, учень 3 класу Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Кременчуцької міської ради Полтавської області, за роботу "Сумочка з очерету";

за ІІ місце

Роговий Богдан, вихованець гуртка "Оздоровча гімнастика" Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, за роботу "Різдвяна коза".

Також нагородження грамотою НЕНЦ в номінації «Подарунок воїну»:

колектив учнів Кременчуцького ліцею №30 «Олімп» імені Н.М. Шевченко

Кременчуцької міської ради Полтавської області.

 

Грамотою НЕНЦ за перемоги у Всеукраїнському конкурсі

«Новорічна композиція» нагороджені:

за IІ місце

Галата Олександра, вихованка гуртка "Декоративно-ужиткове мистецтво" Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді,

за ІІІ місце

Краснощок Уляна, вихованка гуртка "Декоративно-ужиткове мистецтво" Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;

Мотренко Софія, вихованка гуртка "Основи хореографії"

Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;

Кобик Кирило, вихованець гуртка "Розвиток математичних

здібностей" Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської

молоді;

Остаповець Катерина, вихованка гуртка "Розвиток математичних здібностей" Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;

Галата Олександра, вихованка гуртка "Декоративно-ужиткове мистецтво" Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Подяки НЕНЦ за активну участь надані:

Артюх Софії, вихованці гуртка "Розвиток математичних здібностей"

Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;

Бухвалову Олексію, вихованцю гуртка "Початкове моделювання" Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;

Васецькій Анні, учениці 5 класу Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 Полтавської області. Керівник: Цимбалій Н.С., Кременчуцька загальноосвітнья школа І-ІІІ ст. №3.

Перемоги кременчуцьких школярів у Всеукраїнській  виставці-конкурсі «Український сувенір» та у Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція»
Перемоги кременчуцьких школярів у Всеукраїнській  виставці-конкурсі «Український сувенір» та у Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція»
Категория: Новини
Календар новин
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Ваша думка
Авторизація


Статистика

 
 
  Офіційний сайт департаменту освіти м. Кременчука © 2011-2016
Розробка сайту - StroimWeb