Адреса: м. Кременчук, вул. Лейтенанта Покладова, 3       E-mail: info@kr-osvita.gov.ua
 
 
Наші друзі

Кременчуцькі картингісти - серед найкращих

24-26 травня  на базі Полтавського СТК „Лтава” (с. Розсошенці) пройшов І етап відкритого Чемпіонату України (східний регіон) з автомобільного спорту (картинг) та обласні відкриті змагання учнівської молоді з автомобільного спорту (картинг). 


У змаганнях брали участь й представники нашого міста: вихованці Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”
Захід проводився з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, збільшення мережі автомодельних гуртків у школах та позашкільних закладах, популяризації автомодельного спорту, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи. 
  
  Особиста першість визначалась за найбільшою кількістю кіл пройдених учасниками на своїх машинах, яка була встановлена в кожному класі перед початком змагань. 
  На підставі підсумкових документів та рішень суддівської бригади нагороджено переможців та призерів обласних змагань з автомобільного спорту (картинг) грамотами Полтавського ОЦНТТУМ ПОР та медалями:


В класі „Піонер-Б”


І місце – Кологойда Тимофій, Кременчуцький міський ЦПО;
ІІ місце – Каплін Артем, Кременчуцький міський ЦПО „Лідер”;
ІІІ місце – Миколаєнко Володимир, СЮТ м. Миргород.


В класі  „Кадет”
І місце – Болгаров Богдан, Кременчуцький міський ЦПО „Лідер”;
ІІ місце – Дрога Іван, Кременчуцький міський ЦПО;
ІІІ місце – Костюк Максим, СК м. Зіньків.

 


В класі „Популярний-Ю”
І місце – Кузнецов Артем, Кременчуцький міський ЦПО;
ІІ місце – Демець Микита, Кременчуцький міський ЦПО;

ІІІ місце – Полуношний Юрій, Гадяцький районний БДЮТ.

 

В класі „Популярний”
І місце – Порчирян Максим, Кременчуцький міський ЦПО „Лідер”;
ІІ місце – Гузь Андрій, СК м. Гадяч;
ІІІ місце – Ілляшенко Іван, СК м. Гадяч.



В класі  „Коробка 125”

І місце – Мостовий Андрій, СК „Лтава” м. Полтава;
ІІ місце – Демець Максим, Кременчуцький міський ЦПО.

В класі  „Ротакс”
І місце – Ранюк Владислав, СК „Лтава” м. Полтава.

Категория: Новини
Календар новин
«    Грудень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Ваша думка
Авторизація


Статистика

 
 
  Офіційний сайт департаменту освіти м. Кременчука © 2011-2016
Розробка сайту - StroimWeb