Адреса: м. Кременчук, вул. Лейтенанта Покладова, 3       E-mail: info@kr-osvita.gov.ua
 
 
Наші друзі

У Кременчуці стартувала акція глобальної ініціативи ЮНІСЕФ «Дитяча сесія»

У Кременчуці стартувала акція глобальної ініціативи ЮНІСЕФ «Дитяча сесія»

 Акція глобальної ініціативи ЮНІСЕФ «Дитяча сесія» стартувала 20 листопада засіданням дитячої дорадчої ради, до складу якої входять учні загальноосвітніх закладів Кременчука.

 

Привітав активну учнівську молодь перший заступник міського голови Володимир Пелипенко.

Володимир Пелипенко наголосив, що Кременчук вже має певний досвід світової практики, коли на один день можновладці поступаються своїми робочими місцями дітям. Для дітей це є можливістю бути залученими до процесів прийняття рішень, а для управлінців - можливість почути дітей та врахувати їхні потреби. Володимир Пелипенко побажав членам дитячої дорадчої ради плідної та цікавої роботи, стати ініціаторами змін на краще в нашому місті.

Керівник управління у справах сімей та дітей виконкому міської ради Андрій Макаров зазначив, що цього року виповнюється 30-річчя з нагоди прийняття Конвенції ООН про права дитини. Із нагоди цієї ювілейної дати до проведення «Дитячої сесії» в Україні приєднаються 25 громад нашої країни.

Андрій Макаров підкреслив, що Кременчук бере активну участь у впровадженні Всесвітньої ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». В ній наше місто посідає перші позиції. Зокрема, минулого року Кременчук і Дитячий фонд представництва ООН в Україні підписали Меморандум про співпрацю в рамках ініціативи «Громада дружня до дітей та молоді».

Одним із перших кроків на шляху реалізації всесвітньої ініціативи було створення дитячої дорадчої ради, який є дорадчо-консультативним органом при міській раді. До його складу увійшли 28 представників учнівської молоді віком від 12 до 18 років. Саме сьогодні вони мають можливість пройти знайомство та особисто долучитися до роботи колективів структурних підрозділів органу місцевого самоврядування Кременчука.

Спеціалісти розкажуть їм про свою роботу та про задачі, які стоять перед ними на найближчий час, а їх молоді колеги спробують продумати їх шляхи вирішення.

https://www.youtube.com/watch?v=Zp2sEe7nE-M&fbclid=IwAR3w6FYgbtyUbA4GRz28ygvKZEnFXamnGOHZt9fIEWtTKRxOoM_JcyUntsI
Категория: Новини
Календар новин
«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Ваша думка
Авторизація


Статистика

 
 
  Офіційний сайт департаменту освіти м. Кременчука © 2011-2016
Розробка сайту - StroimWeb