Адреса: м. Кременчук, вул. Лейтенанта Покладова, 3       E-mail: info@kr-osvita.gov.ua
 
 
Наші друзі

Результати міського етапу Всеукраїнського конкурсу « Збережи ялинку»

Результати міського етапу Всеукраїнського конкурсу « Збережи ялинку»

В Кременчуцькому еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді були підведені підсумки міського конкурсу «Збережи ялинку», який проводився з 05 по 20 грудня 2019року.

В конкурсі прийняли участь заклади освіти міста: ЗЗСО №№ 1, 3, 4, 5,6, 7, 8, 9, 10, 12, 17, 18, 19,20,21, 22, 23, 24,25, 29, 30, 31; ЗДО № 2, 55

На конкурс були представлені 120 авторських та колективних робіт.

Переможцями визначені:

У номінації «Стилізована ялинка»

І місце - колектив 7-В класу, ліцей № 4

Гирман Анна, 4-А клас, ЗОШ № 8

Мокра Анастасія, 9 клас, гімназія № 9

Косарєва Єлизавета, 2-Г клас, ЗОШ № 31

Шолудько Роман, 1- Г клас, ліцей № 25

ІІ місце -Ямщикова Маргарита, 9 клас, ЗОШ № 12

Яскевич Анна, 10 клас, ліцей № 5

колектив 11 класу, ліцей № 21

Пруненко Єлизавета, 5- Б клас, ліцей № 30,

Авер'янова Прасков'я, 5-А клас, ЗОШ № 23

Кальянова Марина, Кальянов Максим, 3- Г клас, ліцей № 25

ІІІ місце - Невідома Марія, Невідома Софія, ліцей № 6

Дубінін Тимофій, гімназія № 18

колектив 8 класу, ліцей № 21

Васецька Анна, 6 клас, ЗОШ № 3

Беззубченко Таїсія, 3 клас, ліцей № 25

Палочкіна Анастасія, 6-Б клас, ліцей № 25

Артамонова Аліна, 8-В клас, ЗОШ № 31

Камінецька Ірина, Камінецький Максим, ЗДО № 55

Ростовська Анастасія, 2-Г клас, ЗОШ № 19

Безродний Максим, 5 клас, ЗОШ № 20

У номінації «Новорічний віночок»

І місце - Кудрявцева Єва, 6 клас, ЗОШ № 20

Онікієнко Єгор, 1-Г клас, ліцей № 25

Розенталь Данієла 1-В, ЗОШ №19

Корецький Михайло, 4-Г клас, ліцей № 25

Артюхова Тетяна, 3 клас, ЗОШ № 24

Путілін Тимофій, ЗДО № 2

ІІ місце - Антропова Анастасія, 7-А клас, ЗОШ № 20

Шевченко Станіслав, 3 клас, ЗОШ № 24

Борисенко Поліна, 2-Д клас, ліцей № 25

ІІІ місце - Джулай Софія, 6 клас, ліцей № 17

Косенко Катерина, 9 клас, ЗОШ № 31

Фидря Альона, 5-В клас, ЗОШ № 19

Гамов Іван, 3 клас, ЗОШ № 24

У номінації «Новорічна картина, колаж»

І місце -гурток «Берегиня», ЗОШ №12

Самойленко Денис, 1-В клас , ЗОШ №19

ІІ місце - Дергай Арсеній, 2-Б клас, ЗОШ №19

Долинській Давид, 1 клас, гімназія №18

Ганжа Вероніка, Вірченко Дар’я, 6 клас, ліцей 17

ІІІ місце - Сідельнікова Олександра , 1 клас, гімназія №18

Старіченко Аліна, 8-Б клас, ЗОШ №12

У номінації «Новорічний букет»

І місце - Пащенко Максим , 10-Г клас, ліцей №4

Прихідько Уляна, 6-А клас, ЗОШ № 1

ІІ місце - Трубаєв Даніл, 7-А клас, ЗОШ № 31

ІІІ місце - колектив 5-Б, ліцей № 21

 

У номінації «Новорічний подарунок»

І місце - Літвінов Матвій, 6-Б клас, ЗОШ №19

Васецька Анна, 6 клас, ЗОШ № 3

Семенюк Даяна, 4-Б клас, ЗОШ №19

Кириленко Даніїл, 1-В клас, ЗОШ №19

ІІ місце - Гусєва Крістіна, 4-Г клас, ліцей № 25

колектив 10 класу, ліцей № 21

Данилейко Максим , 4 клас, ЗОШ № 24

ІІІ місце - Якубовський – Кірнозов Іван, ЗОШ № 24

Волакова Олександра, 9 клас, ліцей №17

колектив групи «Малятко», ЗДО № 2

Долинський Давид, 1клас, ЗОШ №18

колектив 6-Г, ліцей № 25

Погребняк Софія, 6 клас, ліцей №17

Пилипас Анна , 5клас, ліцей №17

У номінації «Новорічна композиція»

І місце - Фойда Вікторія, 5-В клас, ЗОШ № 19

Егоров Артем , ЗОШ №22

Білов Кирил, ЗОШ №22

Бадуненко Анна, 2-Д клас, ліцей №25

ІІ місце - Кобик Кирило, 8-В клас, ліцей № 25

Панченко Анна, 2-Г клас, ліцей № 25

Коноваленко Тетяна, 5-Д клас, ліцей № 25

Білоус Анастасія, 7-Б клас, ЗОШ № 1

Орьол Мілана, 1клас, ліцей № 6

Жоган Анастасія, 4-Б клас, ЗОШ №19

Хміль Арсеній, 7-Б клас, ЗОШ №20

ІІІ місце - Васильєв Нікіта, 6 клас, ЗОШ №23

Асатрян Лусине, 2 клас, гімназія №29

Ткаченко Евген, 4 клас, гімназія № 29

Малахов Дмитро, 2 клас, ліцей №30

Бабак Анастасія, 2-Г клас, ЗОШ №19

Кудряшова Валерія, 4- А клас, ЗОШ № 19

Пасічник Єгор, 3-Б клас, гімназія №18

У номінації «Український сувенір»

І місце - Затуливітер Наталя, Войтенко Анастасія, 4-Б клас, ЗОШ № 8

Мочерняк Анастасія, 10 клас, ліцей №17

Сарапіонова Вероніка , 2 клас, ліцей № 6

ІІ місце - Антропова Анастасія ,7-А клас, ЗОШ № 20

Погрібний Владислав , 4-В клас, ЗОШ №31

Кулях Єлизавета, Замкова Єлизавета, 8 клас, ліцей №17

ІІІ місце - Крупа Вікторія, 3клас, ЗОШ № 24

Результати міського етапу Всеукраїнського конкурсу « Збережи ялинку»
Результати міського етапу Всеукраїнського конкурсу « Збережи ялинку»
Результати міського етапу Всеукраїнського конкурсу « Збережи ялинку»
Результати міського етапу Всеукраїнського конкурсу « Збережи ялинку»
Результати міського етапу Всеукраїнського конкурсу « Збережи ялинку»
Категория: Новини
Календар новин
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Ваша думка
Авторизація


Статистика

 
 
  Офіційний сайт департаменту освіти м. Кременчука © 2011-2016
Розробка сайту - StroimWeb