Адреса: м. Кременчук, вул. Лейтенанта Покладова, 3       E-mail: info@kr-osvita.gov.ua
 
 
Наші друзі

Вітаємо з перемогою в обласному етапі ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості ,,Метелики – німий шедевр природи”!

  Вітаємо з перемогою в обласному етапі ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості ,,Метелики – німий шедевр природи”!
Вітаємо з перемогою в обласному етапі ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості ,,Метелики – німий шедевр природи”!  З метою розвитку екологічної свідомості школярів Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді було проведено у заочній формі обласний етап ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості ,,Метелики – німий шедевр природи”. Активну участь у конкурсі взяли вихованці Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у номінаціях ”Одягнена метеликом” (прикраси, аксесуари), ”Метелик – ефемерна краса” (фотографія), ”Екологічна сумка з мотивом метелика”, ”Симетрія та романтизм у метелику зачаровані” (малюнок) , ”Якби не було метеликів, то поети б їх вигадали” (вірш або пісня).

Вітаємо з перемогою в обласному етапі ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості ,,Метелики – німий шедевр природи”!    Мотренко Софія, вихованка гуртка ,,Гаптування шовковими стрічками” (керівник: Бугайова Галина Володимирівна) посіла ІІІ місце у номінації ”Одягнена метеликом”.

Категория: Новини
Календар новин
«    Липень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Ваша думка
Авторизація


Статистика

 
 
  Офіційний сайт департаменту освіти м. Кременчука © 2011-2016
Розробка сайту - StroimWeb