Адреса: м. Кременчук, вул. Лейтенанта Покладова, 3       E-mail: info@kr-osvita.gov.ua
 
 
Наші друзі

Харчування у Кременчуцькій загальноосвітній школі № 12

«Турбота про здоров'я-це найважливіша праця вчителя. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їх духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили»

В.О.Сухомлинський

 

Шкільні роки – час бурхливого росту, безупинного фізичного і розумового розвитку. Швидкий ріст, постійний рух, напружена розумова діяльність – все це ставить перед організмом підвищені вимоги, спричинюючись до великих витрат енергії. Раціональне харчування тих, хто навчається - одна з умов створення здоров`язберігаючого середовища в Кременчуцькій загальноосвітній школі № 12.

Харчування має бути збалансованим, протягом дня дитина отримує необхідний для цього мінімум харчових і мінеральних речовин. Велику частину часу діти проводять в школі, то і повноцінно харчуватися вони повинні тут .

Адміністрація школи приділяє велику увагу питанням життя і здоров'я дітей і підлітків. Організоване шкільне харчування регламентується санітарними правилами і нормами.

У нашій школі організована велика, світла, затишна їдальня, яка стала улюбленим місцем учнів і розрахована на 160 посадочних місць. За кожним класом в навчальному закладі закріплені столи. Готові страви видаються відповідно закріпленого графіка. Меню, пропоноване в шкільній їдальні, відрізняється різноманітністю страв і містить весь необхідний по калорійності і вмісту вітамінів набір продуктів для дитячого харчування. Обслуговуючий персонал справляється з величезними навантаженнями під час шкільних змін.

Адміністраціяшколи контролює стан організації харчування учнів у школі. Медпрацівник школи слідкує за якістю продуктів, які надходять до їдальні, дотриманням норм харчування, санітарно-гігієнічним станом їдальні та здійснює проби готової їжі.

Класними керівникамисистематично проводиться робота з учнями по вихованню культури харчування і відповідальності за своє здоров’я.

Харчування у Кременчуцькій загальноосвітній школі № 12
Харчування у Кременчуцькій загальноосвітній школі № 12
Харчування у Кременчуцькій загальноосвітній школі № 12

Календар новин
«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Ваша думка
Авторизація


Статистика

 
 
  Офіційний сайт департаменту освіти м. Кременчука © 2011-2016
Розробка сайту - StroimWeb