З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату –
відійшла у вічність директор Кременчуцької гімназії №3 КУЛІШ Наталія
Миколаївна.
Упродовж багатьох років вона була мудрим керівником, талановитим педагогом і людиною великого серця. Її професіоналізм, відданість справі, турбота про учнів і педагогічний колектив стали прикладом справжнього служіння освіті.
Світла пам'ять про неї назавжди залишиться в серцях колег, учнів, випускників та батьків. Ми схиляємо голови у скорботі та висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким.
Вічна пам’ять і Царство Небесне.
Освітянська спільнота міста












