Пів року дружної творчої роботи, що зблизила волонтерів, митців та педагогів, допомогла адаптувати в Кременчуці дітям-вимушеним переселенцям із Харківщини та інших «гарячих» регіонів України. Проєкт "Спільно. Точку зустрічі" об’єднав різних за віком та досвідом людей, заради допомоги та заради Перемоги України.
25 вересня на базі бібліотеки-філії №5 Кременчука відбулося підсумкове зібрання усіх волонтерів, що працювали над реалізацією "Спільно. Точку зустрічі", підтриманого Фондом "Професійний розвиток Харкова" та ЮНІСЕФ.
Власним досвідом участі в проєкті поділилася Леся Сирота, Директор КП «Кременчуцький навчально-методичний центр психологічної служби». Як відзначила Леся Сергіївна, вперше за багато років їй довелося працювати з дітьми віком «скоро п’ять років» (як висловилася одна з маленьких учасниць проєкту). Результатом співпраці стало те, що Леся Сирота зрозуміла важливість психологічної підтримки дітей у цей нелегкий воєнний час та набрала гурток юних психологів.
Також на базі кількох філій міської бібліотеки працювали педагоги Кременчуцького міського центру позашкільної освіти «Академія майбутнього». Художники ж міста допомагали дітям забути пережиті жахи засобами образотворчого мистецтва. Про це тепло згадував відомий кременчуцький художник Сергій Брильов, автор кількох патріотичних муралів міста. Ділилися своїм досвідом і молоді художники, й педагоги та психологи-переселенці, яким довелося тимчасово попрощатися зі своїми домівками. Переселенці з Харкова дякували Кременчуку за гостинність та насичене мистецьке життя.
Як повідомила ініціатор проєкту Марина Орлова з ГО "@МИ", організатори зараз думають над тим, аби продовжити роботу, адже проєкт "Спільно. Точку зустрічі" допоміг багатьом як маленьким гостям нашого міста, так і дорослим харків'янам. Можливо робота продовжиться в оновленому форматі, але збереже дружну команду та найкращі напрацювання.