05.12.2023 року на базі
Кременчуцького ліцею 5 імені Т. Г. Шевченка відбувся тренінг «Мій лідерський
потенціал» для лідерів закладів загально - середньої освіти м. Кременчука і Кременчуцького
району. Учасники тренінгу також є учасниками обласної школи лідерів.
Тренінг провела директорка навчально-наукового інституту лідерства Полтавського університету економіки і торгівлі, доктор педагогічних наук Нестуля Світлана Іванівна.
Мета тренінгу: розкриття особистісного потенціалу, формування уявлення про лідерство, усвідомлення і прояв сильних сторін своєї особистості, розвиток ініціативності та цілеспрямованості.
Учасники тренінгу вчилися правильно комунікувати, працювати в команді, дискутувати, знаходити відповіді на проблемні питання, приймати нестандартні рішення, бути відповідальними. Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері.
![Школа лідерів Школа лідерів](https://kr-osvita.gov.ua/uploads/posts/2023-12/thumbs/1701954576_407919038_122123007704048921_4286267276529012033_n.jpg)
![Школа лідерів Школа лідерів](https://kr-osvita.gov.ua/uploads/posts/2023-12/thumbs/1701954642_407742834_122123007740048921_3201483851627119945_n.jpg)
![Школа лідерів Школа лідерів](https://kr-osvita.gov.ua/uploads/posts/2023-12/thumbs/1701954575_407728690_122123007716048921_3086574151788567399_n.jpg)