Учні Кременчуцького ліцей №30 "Олімп" імені Н.М.Шевчшенко та Кременчуцької гімназії №18 долучилися до Всеукраїнської акції «Вільні читають українською!».
Збір книжок мав за мету відновлення бібліотечного фонду Херсонщини у знищених обстрілами бібліотек, які стали жертвами військових злочинів країни-агресора.
Кожна передана книгастала символом надії та підтримки для тих, хто відчув уламки війни не лише на своїй землі, а й у своїй культурній спадщині, говорять педагоги ліцею. Діти виявили неймовірну ініціативу, обʼєднуючись навколо благодійної мети - зібрати книги для тих, хто втратив доступ до них через воєнні дії.
Як відомо, координаторами акції в Кременчуці є КМЦПО "Академія майбутнього" та дитяче об'єднання "Армія Добра". Освітні заклади активно долучаються до цієї акції![Заклади освіти Кременчука долучилися до Всеукраїнської акції «Вільні читають українською!» Заклади освіти Кременчука долучилися до Всеукраїнської акції «Вільні читають українською!»](https://kr-osvita.gov.ua/uploads/posts/2024-04/thumbs/1713258749_4.jpg)
![Заклади освіти Кременчука долучилися до Всеукраїнської акції «Вільні читають українською!» Заклади освіти Кременчука долучилися до Всеукраїнської акції «Вільні читають українською!»](https://kr-osvita.gov.ua/uploads/posts/2024-04/thumbs/1713259453_5.jpg)
![Заклади освіти Кременчука долучилися до Всеукраїнської акції «Вільні читають українською!» Заклади освіти Кременчука долучилися до Всеукраїнської акції «Вільні читають українською!»](https://kr-osvita.gov.ua/uploads/posts/2024-04/thumbs/1713258796_41.jpg)
![Заклади освіти Кременчука долучилися до Всеукраїнської акції «Вільні читають українською!» Заклади освіти Кременчука долучилися до Всеукраїнської акції «Вільні читають українською!»](https://kr-osvita.gov.ua/uploads/posts/2024-04/thumbs/1713258806_42.jpg)
![Заклади освіти Кременчука долучилися до Всеукраїнської акції «Вільні читають українською!» Заклади освіти Кременчука долучилися до Всеукраїнської акції «Вільні читають українською!»](https://kr-osvita.gov.ua/uploads/posts/2024-04/thumbs/1713258749_4.jpg)
![Заклади освіти Кременчука долучилися до Всеукраїнської акції «Вільні читають українською!» Заклади освіти Кременчука долучилися до Всеукраїнської акції «Вільні читають українською!»](https://kr-osvita.gov.ua/uploads/posts/2024-04/thumbs/1713259453_5.jpg)
![Заклади освіти Кременчука долучилися до Всеукраїнської акції «Вільні читають українською!» Заклади освіти Кременчука долучилися до Всеукраїнської акції «Вільні читають українською!»](https://kr-osvita.gov.ua/uploads/posts/2024-04/thumbs/1713258796_41.jpg)
![Заклади освіти Кременчука долучилися до Всеукраїнської акції «Вільні читають українською!» Заклади освіти Кременчука долучилися до Всеукраїнської акції «Вільні читають українською!»](https://kr-osvita.gov.ua/uploads/posts/2024-04/thumbs/1713258806_42.jpg)
Категория: Новини